Jubileumgeschenk voor Gatagara

  • Redactie
  • 24 okt 2019
  •   Reacties uitgeschakeld voor Jubileumgeschenk voor Gatagara

Als bekend zijn we dit jaar een tweede orthopedisch project gestart en wel in Rwanda in ziekenhuis HPV Gatagara. Dit ziekenhuis wordt geleid door de Congrégation des Frères de la Chartité, ofwel de Broeders van Liefde. De congregatie vierde op 11 oktober jl. de honderdste geboortedag van zijn oprichter, de abt Joseph Fraipont. Hij stichtte in 1959 de gehandicaptenschool in Gatagara. Tegenwoordig is HVP Gatagara de oudste en grootste organisatie in Rwanda die zich bezighoudt met medische zorg, scholing en re-integratie van kinderen met een handicap. Ons bestuur was uitgenodigd om het jubileumfeest mee te vieren, maar de hoge reiskosten stonden dit in de weg. Wel hebben we een passend cadeau gestuurd. Tijdens de operatiesessies in voorjaar 2019 ondervonden onze vrijwilligers wat moeilijkheden door een tekort aan goede brancards. Daarom heeft onze stichting het ziekenhuis twee brancards geschonken, ter waarde van in totaal 1350 euro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pijlkruidlaan 5
2811 CM Reeuwijk
E: info@sogv.net
IBAN: NL72INGB 0695 0105 14
KvK-nr: 41128548
RSIN: 8160.72.395